Log In / Register Submit Property

Odnowione mieszkanie Gocław, 46 m2, 2 pokoje

mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
634 000zł
13782zł / m²
  • 835 642 ID
  • m² 46
  • L. Pomieszczeń 2
  • Krzysztof Kontakt
  • 602 245 308 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 7 Piętro
  • 12 Liczba pięter
  • 1 978 Rok budowy
  • Blok Rodzaj

Description

Mieszkanie o pow. 46.17 m2, ul.Rogalskiego 12 (Warszawa Gocław)

Mieszkanie po odnowieniu
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie jasne, niezasłonięte inna zabudową.

Zalety i udogodnienia:

w pobliżu przystanek autobusowy –  dobre połączenie.

blisko infrastruktury miejskiej w tym sklepów i usług.

W pobliżu znajduje się żabka, basen, biedronka, lidl, poczta, szkoła podstawowa nr 135.
Bardzo dobre połączenie do Centrum Warszawy.

Details

  • Building Age: 1978

Features

  • Blok
  • piętro: 7/12
  • rynek: