Log In / Register Submit Property

TANIO, ocieplony magazyn, regały/stoły, toaleta

małopolskie, Kraków, Nowa Huta
1 250zł
10zł / m²
  • 833 708 ID
  • m² 125
  • L. Pomieszczeń 1
  • Piotr Turczyński Kontakt
  • 692 032 156 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 1 Piętro
  • 2 Liczba pięter

Description

Magazyn jest świetnie ocieplony, z udostępnionymi regałami oraz stołem do pakowania, dobrze nadaje się na sklep internetowy oraz do przechowywania rzeczy wrażliwych na temperaturę na dłuższy okres, możliwe wynajęcie również na inne przeznaczenia. Budynek jest przy ulicy. Sąsiedzkiej 2 w Michałowicach, pod Krakowem, bardzo blisko północnej obwodnicy Krakowa. Do magazynu jest całe 9 (dziewięć) stopni schodami i dlatego cena jest niższa.

– powierzchnia 160 m2 po powierzchni metrów kwadratowych 125 metrów użytkowej
– duży plac manewrowy
– ocieplony, wymalowany
– utwardzony plac manewrowy
– możliwość, podjazdu samochodem ciężarowym
– możliwość zostawienia przesyłek dla kurierów w strefie odbiorów
– budynek znajduje się na ogrodzonym pilnowanym terenie w obszarze zabudowanym
– ogólnodostępna toaleta
– budynek trzyma ciepło, dobrze izolujące mury
– kaucja jedno miesięczny czynsz
– umowa bez pośredników

DODATKOWO istnieje możliwość skorzystania z obsługi magazynowej i logistycznej
– przyjęcia i wydawania towarów na magazyn
– usługi wózkiem widłowym

Features

  • piętro: 1/2
  • rynek:

Similar Properties

Featured
27 968zł 55zł / m²

Lokal biurowy w świetnej lokalizacji

małopolskie, Kraków, Podgórze Details
  • 829 194 ID
  • m² 506
  • L. Pomieszczeń 10
  • Leasing Manager Kontakt
  • 604 924 390 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 4 Piętro
  • 6 Liczba pięter
1 miesiąc ago
Featured
5 915zł 78zł / m²

Lokal biurowo-usługowy na parterze

małopolskie, Kraków, Podgórze Details
  • 832 795 ID
  • m² 75
  • L. Pomieszczeń 4
  • Leasing Manager Kontakt
  • 604 924 390 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 1 Liczba pięter
1 miesiąc ago
Featured
9 956zł 50zł / m²

Lokal biurowy z antresolą

małopolskie, Kraków, Podgórze Details
  • 829 202 ID
  • m² 196
  • L. Pomieszczeń 5
  • Leasing Manager Kontakt
  • 604 924 390 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 2 Piętro
  • 2 Liczba pięter
1 miesiąc ago