Log In / Register Submit Property

2 pok z aneksem/1 pok z widną kuchnią, piwnica 4m²

śląskie, Ruda Śląska, Wirek
169 000zł
5121zł / m²
  • 835 670 ID
  • m² 33
  • L. Pomieszczeń 2
  • Tomasz Krawczyński Kontakt
  • 501 046 601 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 Piętro
  • 4 Liczba pięter
  • 1 976 Rok budowy
  • Blok Rodzaj

Description

SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji)

Na sprzedaż mieszkanie 33 m² w Rudzie Śląskiej przy ul. Jarzębinowej 1. Mieszkanie jest do remontu i własnej aranżacji. Obecnie jest to 1 pokój z widną kuchnią ale układ mieszkania daje dużą swobodę aranżacji i możliwość adaptacji mieszkania na 2 pokoje z aneksem kuchennym. Ciekawa oferta jako pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja pod wynajem.

Najważniejsze informacje

Powierzchnia: 33 m²
Liczba pokoi: 1/2
Piętro: 1
Rok budowy: 1976
Stan: do remontu
Ogrzewanie: miejskie
Dodatkowo: piwnica
Stan prawny – bardzo na plus

Pełna własność
Czysta księga wieczysta
Brak użytkowania wieczystego gruntu (bez dodatkowych opłat rocznych)
Atuty nieruchomości

Ogrzewanie miejskie – wygoda i przewidywalność kosztów
Niski czynsz – dobre koszty utrzymania
Piwnica 4m2 – dodatkowa przestrzeń
Metraż i układ dają swobodę aranżacji
Mieszkanie dwustronne – Wschód / Zachód
Lokalizacja i okolica

Spokojna część Rudy Śląskiej z wygodną infrastrukturą w zasięgu krótkiego spaceru: sklepy, punkty usługowe, szkoły/przedszkola, przychodnia, a także komunikacja miejska ułatwiająca dojazd.

Zapraszam do kontaktu i prezentacji. Mieszkanie można oglądać codziennie.

Details

  • Building Age: 1976

Features

  • Blok
  • piętro: 1/4
  • rynek: