No properties to compare
Looks like you haven't add anything to compare yet!
Check Other Properties
Featured
574 000zł 10250zł / m²

- 836 014 ID
- m² 56
- L. Pomieszczeń 2
- Andrzej Kontakt
- 888 200 301 Nr Telefonu
- sprzedaż Transakcja
- 3 Liczba pięter
- 2 011 Rok budowy
- Apartamentowiec Rodzaj
Featured
900 000zł 17307zł / m²

- 834 939 ID
- m² 52
- L. Pomieszczeń 2
- Marcin Bożyk Kontakt
- 602 876 000 Nr Telefonu
- sprzedaż Transakcja
- 3 Piętro
- 7 Liczba pięter
- 2 009 Rok budowy
- Apartamentowiec Rodzaj
Featured
599 000zł 10696zł / m²

- 835 695 ID
- m² 56
- L. Pomieszczeń 2
- 48 604 495 480 Nr Telefonu
- sprzedaż Transakcja
- 1 Piętro
- 2 Liczba pięter
- 2 006 Rok budowy
- Blok Rodzaj
Featured
620 000zł 11923zł / m²

- 835 832 ID
- m² 52
- L. Pomieszczeń 2
- Tomek Kontakt
- 784 128 380 Nr Telefonu
- sprzedaż Transakcja
- 4 Piętro
- 4 Liczba pięter
- 1 965 Rok budowy
- Blok Rodzaj
Featured
650 000zł 14444zł / m²

- 833 735 ID
- m² 45
- L. Pomieszczeń 2
- Robert Drelowiec Kontakt
- 730 216 201 Nr Telefonu
- sprzedaż Transakcja
- 2 Liczba pięter
- 2 010 Rok budowy
- Nowe budownictwo Rodzaj
Featured
1 100 000zł 130zł / m²

- 834 513 ID
- m² 8 418
- Mariusz Kontakt
- 48 606 804 105 Nr Telefonu
- sprzedaż Transakcja
- rolna Rodzaj