śląskie, ,
390 000zł
7500zł / m²
  • 834 837 ID
  • m² 52
  • L. Pomieszczeń 2
  • 795 055 595 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 Piętro
  • 1 Liczba pięter
  • 2 025 Rok budowy
  • Nowe budownictwo Rodzaj

Description

Do sprzedaży apartament w Żorach przy ulicy Ogrodniczej na 1-piętrze z balkonem.

Apartament bez czynszowy o pow. użytkowej 51,85m2 + 9.0m2 balkon oraz prywatne miejsce postojowe które mogą zaparkować 2-samochody. Apartament w budynku o numerze 80 /2 (piętro) w tej cenie obejmuje:

-Każdy apartament jest od izolowany szczelnością akustyczną
-Przedział betonowy między sąsiadem na wejściu.
-Odrębne wejście na piętro klatką
-Ściany działowe 12" ceramika
-Okna kolor antracyt trzy szybowe.
-Elewacja budynku
-Instalacja elektryczna
-Instalacja wod-kan
-Zabudowa pieca gazowego dwufunkcyjny
-Tynki gipsowe wewnętrzne oraz montaż podłogowe wraz z wylewką
-Drzwi zewnętrzne kolor antracyt
-Balkon stalowa barierka
-Wydzielone miejsce postojowe
-Dojazd do apartamentu drogą wewnętrzną utwardzoną.

Media:
-Prąd
-Woda
-Gaz
-Szambo

Inwestycja powstaje w bardzo cichym i zielonym miejscu 3km od centrum miasta bardzo dobra komunikacja.

Czas zakończenia inwestycji Czerwiec 2026r

Kupujący otrzymuje fakturę VAT i nie płaci podatku PCC

W razie pytań proszę dzwonić lub spotkanie na miejscu inwestycji.
Tel 795 055 595

Details

  • Building Age: 2025

Features

  • Nowe budownictwo
  • piętro: 1/1
  • rynek: