dolnośląskie, Oława, Oława
8 500 000zł
409zł / m²
  • 835 971 ID
  • m² 20 761
  • Marzena Sulikowska Kontakt
  • 882 082 929 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • uslugowa Rodzaj

Description

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem biurowo-handlowym w granicach działki gruntu nr 23/6 AM62, nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem magazynowym w granicach działki gruntu nr 23/7 AM 62 oraz nieruchomość gruntową niezabudowaną w granicach działki gruntu nr 23/31 AM 62 obręb Oława, miasto Oława.

Infrastruktura dostępna na działce:

· Woda z sieci miejskiej

· Energia elektryczna

· Kanalizacja sanitarna i deszczowa

· Sieć telekomunikacyjna

DLACZEGO WARTO KUPIĆ

· Atrakcyjna lokalizacja w rozwijającej się części Oławy – zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej oraz dużą widoczność, co jest kluczowe dla działalności gospodarczej.

· Dostępność działki pod dalszą zabudowę – dająca szerokie możliwości adaptacyjne.

· Doskonała infrastruktura – teren jest w pełni uzbrojony w wodę, prąd, kanalizację i sieć telekomunikacyjną, co eliminuje dodatkowe koszty inwestycyjne związane z infrastrukturą.

· Atrakcyjna cena w stosunku do wartości – inwestycja, która oferuje dużą wartość w przeliczeniu na metraż i możliwości rozwoju.

· Potencjał biznesowy – może służyć jako baza dla rozwoju własnej działalności,

Obecnie zmieniany jest plan ogólny dla części działek pod zabudowę wielorodzinną wraz z zabudową wielkopowierzchniową.

Działka jest idealna pod inwestycję. Zainwestuj w Oławie, gdzie rozwija się infrastruktura. Zadzwoń lub napisz, aby umówić się na prezentację!