małopolskie, Spytkowice, Spytkowice
318 000zł
2390zł / m²
  • 835 888 ID
  • m² 133
  • L. Pomieszczeń 3
  • 124 122 121 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • wolnostojący Rodzaj

Description

Syndyk masy upadłości Edyty Pułeckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest udział 1/2 (jedna druga) w prawie własności nieruchomości gruntowej, położonej w Spytkowicach (woj. małopolskie) stanowiącej działkę ewidencyjną nr 4883/34 o powierzchni 0,0655 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, objętej księgę wieczystą nr KR1W/00039427/1 – z ceną wywoławczą 318 000,00 zł.

Warunkiem uczestnictwa w pisemnym konkursie ofert jest złożenie pisemnej oferty zgodnej z warunkami konkursu ofert (dostępnymi w biurze syndyka przy ul. św. Marka 7-9/2 w Krakowie) i wpłacenie wadium w wysokości 31 800 zł na rachunek bankowy masy upadłości o numerze 96 1140 2004 0000 3402 8611 2355 (mBank S.A.) oraz dołączenie potwierdzenia przelewu wadium do oferty.

Termin składania pisemnych ofert do biura syndyka upływa 8 maja 2026 r. o godz. 12:00 (decyduje data wpływu przesyłki do biura), a otwarcie ofert, przeprowadzenie konkursu oraz ewentualnej dodatkowej licytacji nastąpią 8 maja 2026 r. o godzinie 14:00 w biurze syndyka przy ul. św. Marka 7-9/2 w Krakowie.

Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz warunkach konkursu ofert, w tym wymogach formalnych oferty i innych warunkach sprzedaży, a także operat szacunkowy dostępne są w biurze syndyka. Z warunkami konkursu ofert można zapoznać się osobiście w godzinach 10:00 – 15:00, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapytania proszę kierować na adres e-mail: kancelaria@dkkg.pl lub telefonicznie pod nr telefonu: 12 412-21-21.

Syndyk zastrzega sobie prawo odwołania konkursu i sprzedaży bez wybrania oferty, swobodnego wyboru oferty, wyboru oferty bez przeprowadzania dodatkowych negocjacji (w tym licytacji), jak również unieważnienia konkursu ofert bez podania przyczyny.

Features

  • piętro: /
  • rynek:
  • wolnostojący