Log In / Register Submit Property

Nowoczesny dom 148 m² | duża działka do 783 m² |

pomorskie, Reda, Reda
1 159 000zł
7778zł / m²
  • 835 588 ID
  • m² 149
  • L. Pomieszczeń 5
  • Keda Development Kontakt
  • 575 150 916 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 2 025 Rok budowy
  • bliźniak Rodzaj

Description

Nowoczesny dom 148 m² + duża działka | pompa ciepła + fotowoltaika | Reda ul. Jaśminowa
Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem, zlokalizowany w spokojnej części Redy przy ul. Jaśminowej. Idealna propozycja dla osób z Redy, Rumi, Wejherowa i okolic, które szukają komfortowego domu blisko miasta.
Dom o powierzchni 148,62 m² + strych ok. 40 m² znajduje się na dużej działce i posiada słoneczny taras od strony południowej.
Najważniejsze atuty:
✔ pompa ciepła Panasonic
✔ instalacja fotowoltaiczna ok. 7 kWp
✔ instalacja klimatyzacji
✔ duże przesuwne drzwi tarasowe
✔ ogród i przestronny taras
✔ działka do 783 m²
✔ spokojna okolica domów jednorodzinnych
Domy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz bardzo dobrze ocieplone (styropian grafitowy + piana PUR), dzięki czemu koszty utrzymania są bardzo niskie.
Dostępne domy:
Dom 1
148,62 m² + strych
działka 549 m²
1 159 000 zł
Dom 2
148,62 m² + strych
działka 783 m²
1 199 000 zł
• wideodomofon
Planowane zakończenie inwestycji: IV kwartał 2026
Zapraszam do kontaktu i na prezentację inwestycji.

Details

  • Building Age: 2025

Features

  • bliźniak
  • piętro: /
  • rynek: