Log In / Register Submit Property

Bezpośrednio! 2 pok+kuchnia, wykończone pod klucz

zachodniopomorskie, Kołobrzeg, Kołobrzeg
649 000zł
11189zł / m²
  • 833 887 ID
  • m² 58
  • L. Pomieszczeń 2
  • Dorota Kosiorek Kontakt
  • 693 284 896 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 Piętro
  • 3 Liczba pięter
  • 1 993 Rok budowy
  • Blok Rodzaj

Description

Bezpośrednio!!! Sprzedam nowoczesne mieszkanie, po generalnym remoncie (niezamieszkałe!!!), w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia.
Salon (~18m2): wygodny narożnik (z funkcją spania), stolik, komoda, fotel z podnóżkiem, pojemne szafy
Sypialnia (~12m2): przytulna sypialnia, podwójne łóżko kontynentalne (możliwość rozłączenia na dwa osobne łóżka), szafa, komoda, toaletka/biurko z krzesłem, lustro, stoliki nocne
Kuchnia (~12m2): przestronna i nowoczesna kuchnia, w pełni wyposażona – nowy sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchenka) wraz z jadalnią (stół, 4 krzesła)
Łazienka (~4m2): prysznic, WC, umywalka z szafką, pralka, lustro, szafka
Przedpokój (~8m2): szafa, wieszak na ubrania, lustro, ławka
Piwnica (~4m2): półki

Lokalizacja: (ul. Mazowiecka, dokładna lokalizacja zaznaczona na mapie).
Mieszkanie znajduje się blisko ścisłego centrum (10-15 min) i plaży (20 min spacerem). W bliskiej okolicy znajdziemy również, sklepy, szkoły, siłownię wraz z kompleksem basenowym oraz wszelkiego rodzaju usługi.
Parking: wygodne miejsca parkingowe przed budynkiem, na terenie zamkniętym (brama na pilota) i monitorowanym.
Inne: do mieszkania przynależy piwnica
Czynsz 675 zł
Mieszkanie stanowi zarówno świetną ofertę inwestycyjną (zakup pod wynajem), jak i jest idealne dla pary lub rodziny.
Dostępne od zaraz.