Log In / Register Submit Property

NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-ADMINISTRACYJNA JASŁO

podkarpackie, Jasło, Jasło
2 799 999zł
1999zł / m²
  • 836 052 ID
  • m² 1 400
  • L. Pomieszczeń 20
  • Nieruchomości Daniel Ulaszek Kontakt
  • 720 771 774 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 Piętro
  • 3 Liczba pięter

Description

REPREZENTACYJNY OBIEKT Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM
Na sprzedaż wyjątkowy budynek biurowo–administracyjny o charakterze rezydencjonalnym, łączący historyczną architekturę z funkcjonalnością nowoczesnej przestrzeni biurowej.
To nieruchomość dla wymagającego inwestora lub firmy, która szuka prestiżowej siedziby z możliwością natychmiastowego użytkowania oraz dalszego rozwoju.

LOKALIZACJA – STRATEGICZNE POŁOŻENIE:
Nieruchomość położona w Jaśle (obręb Niegłowice), w rozwiniętej strefie przemysłowo, usługowo – produkcyjnej:
bardzo dobra komunikacja
bezpieczne środowisko biznesowe
duży parking
To lokalizacja idealna dla działalności operacyjnej, administracyjnej i logistycznej.

ARCHITEKTURA I CHARAKTER OBIEKTU:

rok budowy: 1921 r.
budynek wpisany do gminnej ewidencji zabytków,
stylowa, symetryczna bryła o reprezentacyjnym charakterze
solidna konstrukcja: cegła
3 kondygnacje + pełne podpiwniczenie + strych,
dach ocieplony pianą PUR (~30 cm), pokryty blachą
budynek otynkowany, wykonane odwodnienie oraz ocieplenie fundamentów
Obiekt łączy historyczny prestiż z nowoczesnym standardem użytkowym.

PARAMETRY POWIERZCHNIOWE:
Parter: 560,9 m²
I piętro: 552,4 m²
II piętro: 278,3 m²
Strych: ok. 259 m²
Piwnice: pełne, użytkowe
Łącznie ok. 1400 m² powierzchni użytkowej + dodatkowe przestrzenie.

FUNKCJONALNOŚĆ – GOTOWY MODEL BIUROWY: