Log In / Register Submit Property

Nowy wykończony dom, Łąka – 10 km od centrum

podkarpackie, Trzebownisko, Łąka
1 090 000zł
9396zł / m²
  • 835 805 ID
  • m² 116
  • L. Pomieszczeń 5
  • Edyta Rzewuska Kontakt
  • 660 573 337 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 2 025 Rok budowy
  • wolnostojący Rodzaj

Description

Sprzedam dom gotowy do zamieszkania, położony 10 km od centrum Rzeszowa.
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łąka, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej.

Dom jest dostępny od zaraz – bez konieczności remontów czy wykańczania.

Dom jest niezamieszkały, co oznacza brak podatku PCC (2%) przy zakupie.
Sprzedaż odbywa się bezpośrednio od właściciela, bez prowizji dla kupującego.

Lokalizacja
Łąka – 10 km od centrum Rzeszowa
szybki dojazd do miasta – kilka minut samochodem
zjazd na S19 – ok. 5 km
spokojne, ciche osiedle domów jednorodzinnych
dom w drugiej linii zabudowy – z dala od hałasu

W pobliżu: sklep, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, plac zabaw, boisko „Orlik”, cukiernia, Centrum Kultury i Sztuki, salon kosmetyczny.

Najważniejsze informacje
powierzchnia użytkowa: 116,2 m² (brak skosów na piętrze)
działka: 4,32 ar
rok budowy: 2024
wykończenie: 2025 r.
garaż w bryle budynku (brama na pilota)
dom dostępny od zaraz

Układ pomieszczeń

Parter:

hol (wejście również z garażu)
salon z kuchnią i wyjściem na taras
łazienka z prysznicem
schowek / pomieszczenie gospodarcze pod schodami

Piętro:

4 sypialnie

ogrodzenie
ogrzewanie: pompa ciepła Vaillant, ogrzewanie podłogowe w całym domu