podkarpackie, Jasło, Sobniów
5 900 000zł
11823zł / m²
  • 833 808 ID
  • m² 499
  • L. Pomieszczeń 8
  • Nieruchomości Daniel Ulaszek Kontakt
  • 720 771 774 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 2 017 Rok budowy
  • rezydencja Rodzaj

Description

Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkową i niezwykle ekskluzywną rezydencję zlokalizowaną w malowniczej części Podkarpacia na kameralnych obrzeżach Jasła.

Ta unikatowa nieruchomość oferuje nie tylko najwyższy standard życia, ale również idealne połączenie zacisza strefy podmiejskiej z niesamowitymi walorami widokowymi.

Nietuzinkowa, nowoczesna, luksusowa i zarazem elegancka willa, której wyjątkowość ciężko opisać słowami to fantastyczne miejsce do zamieszkania i ucieczki od miejskiego zgiełku dla najbardziej wymagających Klientów.
Budynek oddany został do użytkowania w 2017r. Oryginalna bryła wg. indywidualnego projektu, cenionego łódzkiego architekta Jarosława Włodarczyk, została zaplanowana z myślą o najdrobniejszych szczegółach. Projekt wykonawczy został opracowany przez renomowane biuro projektowe ARTDESIGN Pani Agnieszki Ćmakowskiej – znane z realizacji luksusowych inwestycji na najwyższym poziomie.

Okazała willa o powierzchni zabudowy 499 m² położona jest na działce liczącej 3382 m² (~34 arów), posesja otoczona pięknie zagospodarowanym ogrodem. Całość dopełnia reprezentacyjny, panoramiczny taras wraz z basenem o powierzchni ok. 236m² i pawilonem odpoczynkowym. Dom oferując nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz luksusowe wykończenia z najwyższej jakości materiałów sprowadzonych głównie z Włoch i Niemiec.