Log In / Register Submit Property

Działka 1629 m² z mediami | Sędziszów

świętokrzyskie, Sędziszów,
175 000zł
107zł / m²
  • 835 990 ID
  • m² 1 629
  • Marcin Matysiak Kontakt
  • 505 020 209 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • budowlana Rodzaj

Description

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1629 m², położona w spokojnej części Sędziszowa (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie).

Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego w cichej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Działka:
-powierzchnia: 1629 m²
-wymiary: ok. 19 m x 86 m
-teren płaski, lekko nachylony
-dojazd drogą asfaltową

Zabudowania:
Na działce znajduje się drewniany dom o powierzchni ok. 60 m² oraz dwa budynki gospodarcze.
Zabudowania przeznaczone są do rozbiórki lub ewentualnej adaptacji – w zależności od potrzeb inwestora.

Media:
– prąd – doprowadzony do budynku
– kanalizacja – na działce
– woda – w sąsiedztwie (możliwość podłączenia)

Przeznaczenie:
Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego – oznaczenie MN1 (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna).

Atuty:
– duża, ustawna działka o korzystnych wymiarach
– dostęp do mediów
– spokojna, zielona okolica
– szybki dojazd do centrum Sędziszowa
– idealna pod budowę domu lub inwestycję

To oferta dla osób, które szukają miejsca pod budowę własnego domu lub chcą zainwestować w grunt z potencjałem.

Zadzwoń i poznaj szczegóły.
tel. 505020209

Marcin

Features

  • budowlana
  • piętro: /
  • rynek: