Log In / Register Submit Property

Olsztyn Zatorze ul. Sienkiewicza-po remoncie 38 m²

warmińsko-mazurskie, Olsztyn, Kortowo
2 200zł
57zł / m²
  • 835 992 ID
  • m² 38
  • L. Pomieszczeń 1
  • Adrian Pszenny Kontakt
  • 793 237 274 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 1 Piętro
  • 3 Liczba pięter
  • Kamienica Rodzaj

Description

WYNAJMĘ MIESZKANIE 38 m² – ul. SIENKIEWICZA, os. Zatorze

Słoneczne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe po kapitalnym remoncie, DOCIEPLONE WEWNĄTRZ | 38 m² | 1. piętro | kamienica | Olsztyn, Zatorze, ul. Sienkiewicza

Mieszkanie z charakterem, wygodnym układem i wyraźnie wydzieloną przestrzenią do życia. Lokal oferuje klasyczny, bardzo praktyczny rozkład pomieszczeń, który zapewnia większy komfort niż standardowa kawalerka z aneksem.

Mieszkanie przeszło kapitalny remont: zupełnie nowe instalacje, podłoga, ściany, sufit + DOCIEPLENIE i jest w pełni wyposażone w nowe, nieużywane meble oraz sprzęty AGD, gotowe do wprowadzenia.

Składa się z:
• zamykanego, ustawnego pokoju
• oddzielnej, widnej kuchni
• łazienki
• przedsionka
Układ jest przemyślany i praktyczny – masz wyraźnie wydzieloną strefę do spania, gotowania i odpoczynku.
Do dyspozycji najemcy również duża piwnica.
Ogrzewanie gazowe sprawia, że możesz realnie kontrolować koszty.

LOKALIZACJA: Zatorze, ul. Sienkiewicza – spokojna, kameralna okolica w dobrej części Olsztyna. Komunikacja miejska, sklepy i cała niezbędna infrastruktura w pobliżu.
• Biedronka – 2 min pieszo
• Żabka – 1 min
• Lubi – 2 min
• Lewiatan – 3 min
• Automat DPD – 1 min
• Apteka – 3min
• Przystanek autobusowy – 1 min (linia 119 – Centrum, Uniwersytet)

KOSZTY:
• Czynsz najmu: 2 200 zł / miesiąc
• Opłaty dodatkowe: ok. 350 zł / miesiąc (woda, czynsz do spółdzielni)
• Łącznie: ok. 2 550 zł + energia elektryczna wg zużycia (ok. 100 zł) + gaz wg zużycia (ok. 150-200zł)
• Kaucja zwrotna: 3 000 zł (jednorazowo przy podpisaniu umowy najmu okazjonalnego)

Mieszkanie idealne dla singla, studenta lub młodej pary, osoby niepalącej i bez zwierząt.

Szukam odpowiedzialnego najemcy, któremu zależy na zadbanym lokalu.
Dostępne od zaraz!!

Treść ogłoszenia oraz jego elementy, w tym w szczególności opis i zdjęcia, stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2025 r. poz. 24 z późn. zm.). Kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie całości lub części materiałów zawartych w ogłoszeniu bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela ogłoszenia jest zabronione. Naruszenie powyższych zasad może skutkować dochodzeniem roszczeń na drodze cywilnoprawnej oraz podejmowaniem innych środków ochrony prawnej. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz.U. z 2025 r. poz. 1071 z późn. zm.) i ma wyłącznie charakter informacyjny.

Features

  • kamienica
  • piętro: 1/3