Log In / Register Submit Property

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA – MIESZKANIE, USTROŃ-PONIWIEC

śląskie, Ustroń, Poniwiec
574 000zł
10250zł / m²
  • 836 014 ID
  • m² 56
  • L. Pomieszczeń 2
  • Andrzej Kontakt
  • 888 200 301 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 3 Liczba pięter
  • 2 011 Rok budowy
  • Apartamentowiec Rodzaj

Description

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, kameralnej dzielnicy Ustronia – Poniwiec.

Parametry nieruchomości: Powierzchnia użytkowa wynosi 56,24 m², w skład których wchodzą dwa ustawne pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka. W cenie sprzedaży uwzględniono przynależną komórkę lokatorską o powierzchni ok. 5 m².

Stan techniczny i wyposażenie: Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do natychmiastowego zamieszkania – nie wymaga żadnych nakładów remontowych. Sprzedaż następuje wraz z kompletnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Budynek i infrastruktura: Budynek pochodzi z 2011 roku i usytuowany jest na ogrodzonym osiedlu z prywatnym parkingiem. Miesięczna opłata do wspólnoty mieszkaniowej wynosi 350 zł i obejmuje zużycie wody oraz odprowadzenie ścieków.

Lokalizacja i komunikacja: W odległości zaledwie 300 m od budynku znajduje się stacja kolejowa PKP Ustroń Brzegi, zapewniająca wygodny dostęp do komunikacji regionalnej.

Potencjał inwestycyjny: Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak i dla inwestorów – mieszkanie świetnie nadaje się pod wynajem krótko- lub długoterminowy.

Cena: do małej negocjacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Details

  • Building Age: 2011

Features

  • Apartamentowiec
  • piętro: 0/3
  • rynek: