Log In / Register Submit Property

Działka z garażami, pozwoleniem na bud. projektem.

łódzkie, Łódź, Bałuty
550 000zł
943zł / m²
  • 832 321 ID
  • m² 583
  • 797 005 055 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • budowlana Rodzaj

Description

Działka o powierzchni 583 m2 z murowanym budynkiem garażowym o powierzchni użytkowej 67m2 . Nr 372/1 obręb B-23 .Media na działce prąd ( 17kW ), gaz. W ulicy woda, kanalizacja, światłowód.

Pośrednikom i agencjom nieruchomości dziękuję.

Features

  • budowlana
  • piętro: /
  • rynek: