Log In / Register Submit Property

Obiekt handlowo-usługowy, Ostrów Wlkp. Wrocławska

wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski,
17 500zł
22zł / m²
  • 831 559 ID
  • m² 770
  • L. Pomieszczeń 3
  • Bogdan Niewiński Kontakt
  • 603 866 010 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 3 Liczba pięter

Description

Zapraszam do wynajęcia reprezentacyjnej nieruchomości komercyjnej położonej w Ostrowie Wielkopolskim.

Obiekt wewnątrz jest świeżo cały pomalowany, gotowy do wprowadzenia się najemcy.

Położenie: 63-400 Ostrów Wlkp., ul. Wrocławska 36 (ścisłe centrum miasta, o dużym natężeniu ruchu konsumentów). Wzdłuż ulicy znajdują się miejsca parkingowe.

Otoczenie: W najbliższym otoczeniu obiektu znajdują się znane marki handlowe, instytucje finansowe, między innym ROSSMANN 70 m, Apteka GEMINI 120 m, NATURA 240 m, Żabka 30 m, REMIS 50 m, szkoły – dwa duże licea 130 m i 240 m, ostrowski RYNEK z wieloma najlepszymi restauracjami w mieście 350 m, banki – Alior Bank 200 m, BNP Paribas 300 m, Santander 350 m, Bank Millennium 400 m, Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe 800 m, oraz dużo innych placówek handlowo usługowych – tworząc naturalny ciąg handlowo – usługowy.

Powierzchnia:
RAZEM: 771,45 m²

Media:
-Łącza telefoniczne, operatorzy: ORANGE, NETIA, PROMAX, Internet, TV kablowa.
-Ogrzewanie miejskie ciepłociąg.
-Aktualny przydział energetyczny mocy 40KW (z możliwością -zwiększenia)
-Duże okna wystawowe. Szyby bezpieczne P4.
-Woda i kanalizacja miejska.
-Instalacja P/poż.
-Klimatyzacja.

Nieruchomość:
1. Zewnątrz – reprezentacyjny standard obiektu (elewacja z naturalnego granitu).
2. Nieruchomość murowana z cegły i siporexu z ociepleniem, stropy ceramiczne.
3. Wysokość pomieszczeń wewnątrz do podwieszanego sufitu netto ponad 300 cm netto, do stropu 350 cm brutto.
4. Wewnątrz jasne płytki gres polerowany.

Płatność:
1. Cena najmu 17 500,00 PLN netto + VAT
2. Media najemca bezpośrednio opłaca dostawcom mediów wg. odrębnych liczników – energię elektryczną, wodę i ogrzewanie (ogrzewanie miejskie ciepłociąg).
3. Kaucja.
Zapraszam do kontaktu tel. 603 866 010

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Features

  • piętro: 0/3
  • rynek:

Similar Properties

Featured
11 479zł 62zł / m²

Do wynajęcia lokal biurowy na parterze

wielkopolskie, Poznań, Nowe Miasto Details
  • 836 024 ID
  • m² 183
  • L. Pomieszczeń 7
  • Anna Rzetecka Kontakt
  • 501 484 503 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 2 Liczba pięter
  • obiekt Rodzaj
2 tygodnie ago
Featured
2 456zł 90zł / m²

Na wynajem prestiżowe biuro w kamienicy Młyńska 12

wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto Details
  • 835 913 ID
  • m² 27
  • L. Pomieszczeń 1
  • Oktawian Łaniecki Kontakt
  • 515 515 755 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 3 Piętro
  • 4 Liczba pięter
4 tygodnie ago
Featured
10 822zł 62zł / m²

Do wynajęcia lokal biurowy – 172 m2

wielkopolskie, Poznań, Nowe Miasto Details
  • 836 023 ID
  • m² 172
  • L. Pomieszczeń 4
  • Anna Rzetecka Kontakt
  • 501 484 503 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 2 Piętro
  • 2 Liczba pięter
  • obiekt Rodzaj
2 tygodnie ago