Log In / Register Submit Property

Bezpośrednio, 2 pokoje, nowe osiedle

małopolskie, Tarnów, Grabówka
1 700zł
36zł / m²
  • 835 993 ID
  • m² 46
  • L. Pomieszczeń 2
  • Właściciel Kontakt
  • 698 544 567 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 4 Liczba pięter
  • 2 014 Rok budowy
  • Blok Rodzaj

Description

Tarnów, ul. Gen. Bora Komorowskiego.
Oferuję do wynajęcia bez pośredników, komfortowe, nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie 46 m2 na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu.
Lokalizacja niedaleko al.Jana Pawła II (wjazd od Westerplatte). Przestronne osiedle, z dużą ilością zieleni, placem zabaw. Parking dla mieszkańców przed blokiem; wejście na osiedle z kilku stron przez zamykane bramki. W pobliżu sklepy, przystanek autobusowy, niedaleko lasek Lipie. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum oraz z autostradą A4.

Mieszkanie słoneczne, bardzo ciepłe w zimie, okna na stronę wschodnią. Wysoki parter w 4 piętrowym budynku z 2014 roku.
Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka, niewielki przedpokój, duży schowek w piwnicy.
Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone:

Meble: kuchnia w zabudowie, 2 szafy, sofa, stół w kuchni i krzesła, łóżko szerokość 140 cm.
AGD: zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, lodówka, pralka.
W łazience wanna, wc, szafki, oszczędny piec gazowy dwufunkcyjny.

Opłaty miesięczne: 1700 zł + 123 zł opłata do wspólnoty mieszkaniowej + media wg zużycia (prąd, woda, gaz, śmieci od liczby osób), możliwy internet/kablówka.
Kaucja 2000 zł
Nie ma żadnych opłat stałych za ogrzewanie czy ciepłą wodę, płaci się za dokładne zużycie wg liczników.
Oferta od właściciela – bez pośredników. Wynajem na co najmniej 12 miesięcy.

Details

  • Building Age: 2014

Features

  • Blok
  • piętro: 0/4
  • rynek:

Similar Properties

Featured
3 000zł 61zł / m²

Mieszkanie 2-pokojowe/48,6m2/Kraków/Prądnik Czerw.

małopolskie, Kraków, Śródmieście Details
  • 836 099 ID
  • m² 49
  • L. Pomieszczeń 2
  • KATARZYNA Kontakt
  • 512 179 320 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 4 Piętro
  • 6 Liczba pięter
  • Blok Rodzaj
1 tydzień ago
Featured
3 600zł 65zł / m²

Mieszkanie Lokal 2 pokoje 55 mkw Zakopane Fv Vat

małopolskie, Zakopane, Chyców Potok Details
  • 836 142 ID
  • m² 55
  • L. Pomieszczeń 2
  • Paweł M Kontakt
  • 660 781 420 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 3 Piętro
  • 3 Liczba pięter
  • 2 025 Rok budowy
  • Apartamentowiec Rodzaj
6 dni ago
Featured
1 990zł 99zł / m²

Unikat Kawalerka zieleń Tramwaj Pociąg dla singla

małopolskie, Kraków, Podgórze Details
  • 836 121 ID
  • m² 20
  • L. Pomieszczeń 1
  • Jan Domagała Kontakt
  • 604 643 047 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 1 Piętro
  • 1 Liczba pięter
  • Apartamentowiec Rodzaj
2 dni ago