Log In / Register Submit Property

DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m

mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
946 000zł
19708zł / m²
  • 836 085 ID
  • m² 48
  • L. Pomieszczeń 3
  • Robert Berg Kontakt
  • 881 118 368 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 4 Liczba pięter
  • 1 996 Rok budowy
  • Apartamentowiec Rodzaj

Description

Mieszkanie jest w trakcie remontu i jeszcze można zmienić projekt pod nowego właściciela. Zdjęcia pokazują wizualizację po remoncie. Rozkład jest rewelacyjny dla mieszkania 3-pokojowego z 2 łazienkami bez młynków, dwupaku lub biura z mieszkaniem 2-pokojowym. Wysokość 305 cm pozwala też dodać metrów poprzez wykonanie antresol. Można dostosować dla inwalidy. Oba wejścia są niezależne z zewnątrz bez wspólnych korytarzy. Jest to wysoki parter z witrynami.

Cena dotyczy wyremontowanego dwupaku bez wyposażenia i mebli.

ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ – do wprowadzenia od czerwca

Odrębna własność z KW – wolne od zadłużeń/obciążeń
Woda i ogrzewanie miejskie- nie ma gazu
Oddzielne liczniki na media
2pok i aneks osobno, kawalerka z otwartą kuchnią, która może być oddzielna z oknem
Budynek i mieszkanie bardzo ciche – mury z cegły super sąsiedzi
W odległości 1-5 min. mały supermarket, piekarnia, Żabka, salony kosmetyczno-fryzjerskie, itp. CH Promenada, LEROY MERLIN, CH Gocław, przystanki komunikacji oraz wszelkie sklepy i usługi, a także szkoły, żłobki i przedszkola.

Pośredników zapraszam tylko z klientem chcącym kupić za gotówkę od razu. Nie spotykam się z agentami bez klientów.

Nie zgadzam się na publikowanie ogłoszenia w sieci. Zgadzam się na przesłanie oferty mailem do potencjalnie zainteresowanych klientów.

Details