Log In / Register Submit Property

Perełka na Stary Mokotowie !Bezpośrednio 42m2!

mazowieckie, Warszawa, Mokotów
947 000zł
22547zł / m²
  • 836 117 ID
  • m² 42
  • L. Pomieszczeń 2
  • Kasia Ka Kontakt
  • 601 217 017 Nr Telefonu

Description

Bezpośrednio! piękne mieszkanie 42m2 elegancja i cisza na Starym Mokotowie .

Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy ,

Wszystkie okna wychodzą na ciche podwórko otoczone zielenią.

Doskonała lokalizacja zapewnia komfort życia codziennego.

W pobliżu przystanek autobusowy 50m, tramwajowy 200m oraz Metro Racławicka 750m.

Dostępność sklepów ,kawiarni, restauracji oraz malowniczy Park Dreszera i Ogród Jordanowski pozwalają na miłe spędzanie wolnego czasu.

Wysokie sufity 3m, wielkie okna !wykończone w wysokim standardzie i starannością ,na podłogach dębowa jodełka natomiast w łazience stylowe marmurowe płytki.

Miejsce do parkowania pod budynkiem lub w podwórku za zamykaną bramą.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Ładna wyremontowana klatka schodowa.

Pełna własność z założoną księgą wieczystą.

Agencjom i pośrednikom bardzo dziękuję za współpracę .Proszę nie dzwonić.

Zdjęcia z meblami są wizualizacją poglądową.

Details

  • Building Age: 1955

Features

  • kamienica
  • piętro: 0/3
  • rynek: