Log In / Register Submit Property

Przytulne 32 m² na strzeżonym osiedlu ze stawem

mazowieckie, Warszawa, Ursynów
599 000zł
18151zł / m²
  • 836 020 ID
  • m² 33
  • L. Pomieszczeń 1
  • Artur Szuba Kontakt
  • 517 491 877 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 8 Piętro
  • 8 Liczba pięter
  • 2 017 Rok budowy
  • Apartamentowiec Rodzaj

Description

Warszawa – Ursynów – Ul. Pieskowa Skała

Cena: 599 000 PLN + 50 000 PLN miejsce w garażu podziemnym (do negocjacji)

Nieruchomość: Powierzchnia nieruchomości wynosi 32,5 m², mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku z dwiema windami. Mieszkanie posiada pokój z aneksem kuchennym, łazienkę z WC i przedpokój. Dzięki funkcjonalnemu układowi pomieszczeń przestrzeń jest dobrze wykorzystana i komfortowa zarówno dla singla, jak i pary. Nieruchomość posiada balkon, który stanowi idealne miejsce do wypoczynku, oraz miejsce parkingowe w tym samym budynku znajdujące się w garażu podziemnym. Teren wokół osiedla jest zadbany – zielone patio pomiędzy blokami, dróżki spacerowe, ławki oraz oczko wodne sprzyjają relaksowi i codziennemu odpoczynkowi. Dodatkowym atutem jest spokojna atmosfera oraz estetyczna zabudowa osiedla.

Stan budynku: Budynek z 2017 roku, blok oraz klatka schodowa zadbana. Nowoczesna zabudowa oraz regularnie utrzymywane części wspólne zapewniają wysoki standard mieszkania. Teren zamknięty, monitorowany przez ochronę, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Lokalizacja: W pobliżu nieruchomości znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych, między innymi:

– Staw osiedlowy

– Piekarnia

– Kawiarnia

– Żabka

– Paczkomat

– Punkty gastronomiczne (m.in. sushi, kebab)