Log In / Register Submit Property

Funkcjonalny lokal usługowy z wygodnym mieszkaniem

mazowieckie, Warszawa, Bemowo
4 171 171zł
7724zł / m²
  • 835 284 ID
  • m² 540
  • L. Pomieszczeń 20
  • 502 477 895 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 Piętro
  • 1 Liczba pięter
  • lokal użytkowy Rodzaj

Description

Część (1/2) wolnostojącego budynku usługowo-mieszkalnego w doskonałej lokalizacji na Bemowie, niedaleko skrzyżowania ul. Wrocławskiej i Radiowej! Tylko u nas! Bez prowizji!!

Nieruchomość stanowi połowę wolnostojącego budynku użytkowo-mieszkalnego o dwóch kondygnacjach nadziemnych, podpiwniczonego, z poddaszem użytkowym, wzniesionego w 1997 roku przy ul. Rosy Bailly na warszawskim Bemowie.

W wyniku podziału nieruchomości wyodrębnione zostały lokale stanowiące przedmiot niniejszej oferty:

– lokal usługowy na parterze od strony ul. Rosy Bailly,
– lokal mieszkalny położony na 1. piętrze i poddaszu użytkowym,
– pomieszczenia przynależne o charakterze użytkowym w przyziemiu.

Lokale są niezależne i posiadają oddzielne instalacje. Istnieje możliwość łatwej zmiany układu pomieszczeń tak, aby móc dostosować go do docelowego przeznaczenia.

Jako że budynek zaprojektowany został z przeznaczeniem na piekarnię, jego konstrukcja została przystosowana do przenoszenia znacznych obciążeń. Atutem jest znaczna wysokość pomieszczeń w części usługowej na parterze, która wynosi ponad 3,7m.

Pomieszczenia
W przyziemiu znajdują się dwie grupy pomieszczeń, które pod względem funkcjonalnym tworzą dwa odrębne lokale z niezależnymi wejściami:

a) pomieszczenia o charakterze usługowo-biurowym, z wejściem, które prowadzi przez przeszklone drzwi (po schodach zewnętrznych, z placu przed budynkiem), o łącznej powierzchni 94,75m2, w pełni wykończone zgodnie z ich przeznaczeniem: