Log In / Register Submit Property

2 atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkalną.

lubelskie, Krasnystaw,
120 000zł
40zł / m²
  • 834 830 ID
  • m² 3 000
  • 609 532 142 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • rolno-budowlana Rodzaj

Description

Do sprzedania 2 jednakowe działki – każda po 3000 m.kw. (PODANA CENA ZA JEDNĄ DZIAŁKĘ O POW. 3000 M.KW.) graniczące ze sobą, z dojazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną, pod uprawę rolną lub pod nieuciążliwą działalność gospodarczą. Dobra lokalizacja pod małe osiedle mieszkalne (dobra oferta dla małych deweloperów). Działki znajdują się w odległości ok. 4 km od centrum handlowego miasta Krasnystaw, 2 km od przyszłej drogi szybkiego ruchu S 17 Warszawa-Lublin, na lekkim wzniesieniu w ładną panoramą dającą wrażenie przestrzeni. Działki stanowią duży potencjał do budowy osiedla mieszkalnego blisko miasta Krasnystaw w stronę Lublina (w tym kierunku rozwija się aktywna strona miasta) jednocześnie pozostając oazą spokoju. Przyszła droga S 17 ma przebiegać w bezpiecznej odległości ze względu na generowany poziom hałasu od przedmiotowych nieruchomości (ok. 2 km.). Zapraszam do prezentacji.

Features

  • piętro: /
  • rolno-budowlana
  • rynek:

Similar Properties

Featured
420 000zł 42zł / m²

Działka budowlana 0.99ha przy drodze

lubelskie, Annopol, Details
  • 835 569 ID
  • m² 9 900
  • Sławomir Stefańczak Kontakt
  • 723 706 420 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • budowlana Rodzaj
2 miesiące ago
Featured
160 000zł 68zł / m²

Działka budowlana z zabudowaniami do rozbiórki.

lubelskie, Krasnystaw, Zastawie Details
  • 835 552 ID
  • m² 2 337
  • 609 532 142 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • budowlana Rodzaj
1 miesiąc ago
Featured
4 385 070zł 1490zł / m²

Działka jedyna w swoim rodzaju. Унікальна ділянка

lubelskie, Lublin, Sławin Details
  • 836 135 ID
  • m² 2 943
  • 501 235 678 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • budowlana Rodzaj
6 dni ago