dolnośląskie, Mysłakowice, Bobrów
2 100 000zł
17500zł / m²
  • 835 772 ID
  • m² 120
  • L. Pomieszczeń 4
  • Violetta Kłos Kontakt
  • 508 188 155 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 2 010 Rok budowy
  • wolnostojący Rodzaj

Description

Posiadłość zlokalizowana jest w miejscowości Bobrów w Górach Sokolich w sąsiedztwie Karpacza oraz Jeleniej Góry.

Oferowana nieruchomość składa się z:
– drewnianego domu w stylu podhalańskim z tarasem i oranżerią
– wolnostojącego, drewnianego garażu z antresolą
– budynku gospodarczego
– ogrodu w stylu japońskim

Zbudowany w 2010 roku przez rodzinną firmę z Orawy w tradycyjny dla tamtego regionu sposób wg współczesnego projektu architektonicznego.

Na parterze domu znajduje się otwarty salon z kuchnią i jadalnią z wyjściem na przestronny taras (30 m2), sypialnia oraz łazienka z prysznicem.

Na piętrze mamy 2 sypialnie, garderobę (można ją przekształcić w trzecią sypialnię) oraz łazienkę z wanną.
Z obu sypialni mamy dostęp do zadaszonego balkonu (9m2).

Na strychu zaaranżowana jest sypialnia gościnna i schowek.
W sieni, od strony wschodniej, do domu przylega oranżeria (4m2).

Dom posiada trzy rodzaje ogrzewania:
– centralne z dwufunkcyjnym piecem gazowym (grzanie wody, kaloryferów oraz podłogi),
– kominek z rozprowadzeniem grawitacyjnym
– naścienne promienniki ciepła na podczerwień
– poza bogatym wyposażeniem kuchennym, w domu jest dodatkowa zamrażarka, a w garażu chłodziarka na napoje
– brama wjazdowa jest automatyczna z wykorzystaniem pilotów i centralki w domu

Działka na planie prostokąta o wymiarach 40 x 50, usytuowana na nasłonecznionym południowym stoku. Działka ogrodzona płotem z ozdobną bramą wjazdową, dodatkowo od środka otoczona bujnym żywopłotem, od strony północnej graniczy z lasem. Podjazd o pow. 300 m2 z kostki brukowej.