Log In / Register Submit Property

Budynek produkcja magazyn biuro 1037 m2 Pruszków

mazowieckie, Pruszków, Pruszków
6 900 000zł
6653zł / m²
  • 835 564 ID
  • m² 1 037
  • L. Pomieszczeń 15
  • Paweł Kucharski Kontakt
  • 501 723 001 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 2 Liczba pięter

Description

Nieruchomość produkcyjno – magazynowa z częścią biurową w Pruszkowie bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich (80m od głównej drogi) za Regułami w Warszawie.

Oferujemy na sprzedaż samodzielny budynek produkcyjno – magazynowy z reprezentacyjną częścią biurową, zlokalizowany w Pruszkowie przy ul. Miejskiej, to zaledwie 80 metrów od Alei Jerozolimskich, co zapewnia doskonałą ekspozycję oraz szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych Warszawy i regionu.

Obiekt o łącznej powierzchni ok. 1037 m², posadowiony jest na działce o powierzchni 811 m². Budynek ma funkcjonalny i czytelny układ:

•parter – przestrzeń produkcyjna,

•piętro – pomieszczenia biurowe oraz częściowo powierzchnie produkcyjne,

•piwnice – przeznaczone na cele magazynowe oraz kotłownię.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest wolnostojący budynek magazynowy o powierzchni ok. 100 m², zlokalizowany na terenie posesji, a także miejsca parkingowe dla pracowników i klientów.

Obiekt charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia:

•nowoczesne i komfortowe pokoje biurowe,

•w pełni wyposażone części socjalne,

•solidnie wykonane powierzchnie produkcyjne, przystosowane do intensywnej eksploatacji.

Nieruchomość posiada dużą moc przyłączeniową prądu – 2 × 90 kW, co umożliwia prowadzenie działalności o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym.

Teren objęty jest przeznaczeniem pod działalność uciążliwą, bez ograniczeń przemysłowych, co czyni ofertę idealną dla produkcji, magazynowania, usług technicznych czy działalności specjalistycznej, laboratorium, serwisu samochodowego, hurtowni, stolarni itp.. .