Log In / Register Submit Property

Lokal 240 m2 Ursus | Parking | Usługi | Biuro

mazowieckie, Warszawa, Ursus
9 300zł
38zł / m²
  • 835 373 ID
  • m² 240
  • L. Pomieszczeń 4
  • 604 300 808 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 1 Piętro
  • 2 Liczba pięter

Description

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 240 m² w Ursusie, 5 minut od PKP Ursus Niedźwiadek, przy głównej ulicy, w pobliżu dużego osiedla mieszkaniowego i licznych lokali usługowych.

Powierzchnia bardzo dobrze sprawdzi się jako:
– Biuro
– Sklep z dużą przestrzenią magazynową i recepcją
– Sale szkoleniowe
– Centrum psychologiczne
– Lokal z usługami Beauty i Medycznymi
– Przedszkole / żłobek / sala zabaw
– Studio jogi / sala ćwiczeń / siłownia / szkoła tańca
– Szkoła językowa

Na lokal 240 m2 składają się:

– 4 duże pomieszczenia
– 2 łazienki
– Klatka schodowa
– Przestrzeń do aranżacji przy schodach wejściowych
– Ogródek
– 6 miejsc postojowych wzdłuż budynku

Lokalizacja
Adres – ul. Władysława Bełzy 4, Warszawa
Ursus PKP – 4 min. komunikacją, 10 min spacerem
Dworzec Zachodni – 20 min. komunikacją
Dworzec Centralny – 30 min. komunikacją

Podstawowe informacje
Czynsz najmu: 9300 zł netto + opłaty za media według zużycia
VAT: 23%
Powierzchnia: 240,00 m²
Liczba pięter: 2
Stan lokalu: bardzo dobry
Liczba pomieszczeń: 4

Media i wyposażenie
Ogrzewanie: CO
Ciepła woda: wodociąg miejski
Gaz: tak
Liczba osobnych toalet: 2
Światłowód: tak

Budynek
Rodzaj budynku: dom
Rok budowy: 2005
Liczba pięter: 2
Monitoring: tak
Domofon: tak
Okablowanie elektryczne: tak
Wentylacja wymuszona: tak
Otwierane okna: tak

Zadzwoń i umów się na prezentację – lokale o takim metrażu w atrakcyjnej cenie szybko znajdują najemców. Serdecznie zapraszam do nowego lokalu dla Twojego Biznesu.

Features

  • piętro: 1/2
  • rynek:

Similar Properties

Featured
35 000zł 56zł / m²

Lokal biurowy 622 m2

mazowieckie, Warszawa, Mokotów Details
  • 831 663 ID
  • m² 622
  • L. Pomieszczeń 18
  • Cezary Dubnicki Kontakt
  • 503 441 102 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 1 Piętro
  • 4 Liczba pięter
1 miesiąc ago
Featured
29 900zł 27zł / m²

Budynek 1100m2 Usługowo-Biurowy W Centrum Brwinowa

mazowieckie, Brwinów, Details
  • 835 421 ID
  • m² 1 100
  • L. Pomieszczeń 20
  • Cezary Kontakt
  • 48 505 550 638 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 1 Liczba pięter
3 miesiące ago
Featured
6 900zł 87zł / m²

Marina Mokotów lokal na wynajem

mazowieckie, Warszawa, Mokotów Details
  • 835 426 ID
  • m² 79
  • L. Pomieszczeń 3
  • Sylwia Słowik Kontakt
  • 502 564 206 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 8 Liczba pięter
3 miesiące ago