Log In / Register Submit Property

NOWE 2-pokojowe, miejsce postojowe, ul.Przemyska

pomorskie, Gdańsk, Ujeścisko
2 800zł
71zł / m²
  • 836 090 ID
  • m² 39
  • L. Pomieszczeń 2
  • Anna Sowińska Kontakt
  • 604 701 986 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 3 Piętro
  • 5 Liczba pięter
  • 2 025 Rok budowy
  • Nowe budownictwo Rodzaj

Description

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², zlokalizowane przy ul. Przemyskiej w Gdańsku (Ujeścisko). Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, jest w pełni wyposażone i nigdy wcześniej nie było zamieszkane – będziesz pierwszym lokatorem! Blok naprzeciwko nie jest jeszcze zamieszkały!
DLACZEGO TO MIESZKANIE?
Pierwsze zamieszkanie: Wszystkie meble, sprzęty AGD oraz materac są fabrycznie nowe.
Doskonała komunikacja: Tylko 10 minut pieszo do przystanku tramwajowego, skąd błyskawicznie dojedziesz do Centrum Gdańska, Wrzeszcza czy na uczelnie..
Miejsce do przechowywania: Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie – znajdziesz tu bardzo pojemne szafy w zabudowie (w przedpokoju i sypialni), które pomieszczą wszystko.
Balkon: Idealne miejsce na poranną kawę.
Parking: Do mieszkania przynależy prywatne miejsce postojowe (w cenie).
UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Salon z aneksem kuchennym: nowoczesna kuchnia na wymiar (lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik), wygodna rozkładana kanapa i wyjście na balkon.
Sypialnia: z dużym łóżkiem dwuosobowym i pojemną szafą.
Łazienka: stylowa i funkcjonalna, z dużym prysznicem oraz pralką.
Przedpokój: z dodatkową zabudową szafową.
LOKALIZACJA:
Ul. Przemyska to serce Ujeściska. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy (Biedronka, Netto, Kaufland),