Log In / Register Submit Property

Nowe 3 pokoje M, klucze od ręki, 2 tarasy Pruszków

mazowieckie, Pruszków,
686 154zł
12037zł / m²
  • 836 075 ID
  • m² 57
  • L. Pomieszczeń 3
  • 666 260 965 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 Piętro
  • 3 Liczba pięter
  • 2 025 Rok budowy
  • Blok Rodzaj

Description

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami – Pruszków, Zarzecze 2 (cesja deweloperska)
Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 57 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Zarzecze 2 w Pruszkowie. Lokal znajduje się w nowym, oddanym już do użytkowania budynku.
Zakup w formie cesji umowy deweloperskiej.
Układ mieszkania:
• salon z aneksem kuchennym – 20,56 m²
• pokój – 11,93 m²
• pokój – 12,60 m²
• łazienka – 4,57 m²
• WC – 1,64 m²
• hol – 2,27 m²
• korytarz – 4,09 m²
Największe atuty nieruchomości:
• dwa bardzo duże tarasy po przeciwnych stronach mieszkania:
o taras 1 – 31,30 m²
o taras 2 – 40,87 m²
• funkcjonalny, rozkładowy układ pomieszczeń
• stan deweloperski – możliwość aranżacji według własnych potrzeb
• nowe budownictwo – świeżo oddany budynek
• mieszkanie dwustronne – dobre doświetlenie i przewiewność
Lokalizacja:
Inwestycja Zarzecze 2 to spokojna, rozwijająca się część Pruszkowa, z dobrą komunikacją z Warszawą. W pobliżu znajdują się sklepy, tereny zielone, szkoły oraz infrastruktura miejska.
________________________________________
Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Cena: 686 154,00 PLN
Cena za miejsce w garażu: 39000,00 PLN
Cena za boks garażowy ( pow.2 99 m2) – 18 000,00 PLN
Cena za komórkę lokatorską ( pow. 1, 99 m2) – 19 000,00 PLN
Cena łącznie: 762 154, 00 PLN