Log In / Register Submit Property

Szeregówka | 3 kawalerki | udok. 6700 zł | netto

małopolskie, Wieliczka,
1 199 000zł
13471zł / m²
  • 836 151 ID
  • m² 89
  • L. Pomieszczeń 3
  • Dawid Przybylski Kontakt
  • 735 760 720 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 1 Piętro
  • 2 Liczba pięter
  • 2 021 Rok budowy
  • Nowe budownictwo Rodzaj

Description

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej przy ul. Sadowej 24 w Wieliczce – 3 niezależne kawalerki przygotowane przez dewelopera, na jednym akcie notarialnym, w pełni umeblowane i generujące udokumentowany przychód z najmu.
Budynek z 2021 roku, oddany do użytku w 2022 r., wykonany w wysokim standardzie deweloperskim.
Układ i powierzchnia:

Łączna powierzchnia użytkowa: 89,27 m² (powierzchnie poddasza liczone bez skosów)

• Kawalerka 1 (1. piętro): 33 m² – aneks kuchenny, łazienka z prysznicem, taras 20 m²
• Kawalerka 2 (poddasze): 28 m² – aneks kuchenny, łazienka z prysznicem
• Kawalerka 3 (poddasze): 33 m² – aneks kuchenny, łazienka z prysznicem
• Strych użytkowy: 27 m² (magazyn lub przestrzeń do adaptacji)
• Parter: szafa w zabudowie oraz wnęka na rowery

Standard wykończenia:

Podłogi LVT wysokiej jakości, nowoczesne kafelki w łazienkach, meble i kuchnie wykonane na wymiar, 3 klimatyzacje – jedna w każdym lokalu.

Media i ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe, grzejniki i podłogówka w łazienkach – nowy budynek, niskie rachunki. Czynsz do stowarzyszenia: 150 zł/mies.
Przygotowana instalacja pod fotowoltaikę.

Dodatkowe udogodnienia:
Zewnętrzne miejsce postojowe ujęte w księdze wieczystej i dodatkowe przy domu.

Lokalizacja:

Spokojna ul. Sadowa 24, Wieliczka – cicha okolica z pełną infrastrukturą (sklepy, szkoły, komunikacja miejska). Centrum Krakowa odległe o 20 minut jazdy.