Log In / Register Submit Property

magazyn 20m2 dozór 24 Solid security kamery

mazowieckie, Legionowo,
950zł
47zł / m²
  • 836 235 ID
  • m² 20
  • L. Pomieszczeń 1
  • Ryszard Ochódzki Kontakt
  • 601 450 314 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja

Description

Wynajmę magazyn /bez usług, bez produkcji/ w Jabłonnie na granicy z Legionowem.

WYŁĄCZNIE MAGAZYN
MOŻLIWY ODBIÓR PACZEK / PALET

Możliwy najem większej powierzchni i parkingu

20m2 – Ocieplony/ suchy/ OGRZEWANIE PODŁOGOWE 18 stopni/ opcja klimatyzacja.

16 palet EUR – podjazd dla windy z paleciakiem – możliwość rozładunku ciężkiego ładunku.
Możliwość wynajmu większej powierzchni, parkingu.

Idealny na meble, towary, kartony, elektronikę, ubrania, sprzęt sportowy, samochód.
Dozór 24h – zamieszkana ogrodzona posesja, Solid Security, system alarmowy, monitoring.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Ogłoszenie jest aktualne.

Features

  • piętro: 0/0
  • rynek:

Similar Properties

Featured
6 900zł 87zł / m²

Marina Mokotów lokal na wynajem

mazowieckie, Warszawa, Mokotów Details
  • 835 426 ID
  • m² 79
  • L. Pomieszczeń 3
  • Sylwia Słowik Kontakt
  • 502 564 206 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 8 Liczba pięter
3 miesiące ago
Featured
29 900zł 27zł / m²

Budynek 1100m2 Usługowo-Biurowy W Centrum Brwinowa

mazowieckie, Brwinów, Details
  • 835 421 ID
  • m² 1 100
  • L. Pomieszczeń 20
  • Cezary Kontakt
  • 48 505 550 638 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 1 Liczba pięter
3 miesiące ago
Featured
11 819zł 88zł / m²

Umeblowane biuro dostępne od zaraz

mazowieckie, Warszawa, Wola Details
  • 835 952 ID
  • m² 134
  • L. Pomieszczeń 4
  • Hanna Chebukova Kontakt
  • 575 849 497 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 3 Piętro
  • 7 Liczba pięter
3 tygodnie ago

Featured Properties

Featured
Dom w Bobrowcu ul. Sójki2 290 000zł
  • 836 228 ID
  • m² 263
  • L. Pomieszczeń 5
  • Piotr Jam Kontakt
  • 721228094 ; 691857683 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 2 018 Rok budowy
  • wolnostojący Rodzaj
Featured
Os. Albertyńskie 21 | 2 pokoje | 37,81 m2453 000zł
  • 836 232 ID
  • m² 38
  • L. Pomieszczeń 2
  • 787 564 619 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • 9 Piętro
  • 10 Liczba pięter
  • 1 967 Rok budowy
  • Blok Rodzaj
Featured
magazyn 20m2 dozór 24 Solid security kamery950zł
  • 836 235 ID
  • m² 20
  • L. Pomieszczeń 1
  • Ryszard Ochódzki Kontakt
  • 601 450 314 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
Featured
Wynajmę mieszkanie na Saskiej Kępie po remoncie5 000zł
  • 836 237 ID
  • m² 48
  • L. Pomieszczeń 3
  • Agnieszka Falenta Kontakt
  • 733 060 502 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 1 Piętro
  • 3 Liczba pięter
  • 1 973 Rok budowy
  • Blok Rodzaj
Featured
Do wynajęcia komfortowa kawalerka ul. Bzowa2 200zł
  • 836 238 ID
  • m² 27
  • L. Pomieszczeń 1
  • Agnieszka Kontakt
  • 505 629 197 Nr Telefonu
  • wynajem Transakcja
  • 4 Piętro
  • 4 Liczba pięter
  • 1 960 Rok budowy
  • Blok Rodzaj
Featured
Działki przemysłowo-usługowe na sprzedaż opolskie1 544 550zł
  • 836 226 ID
  • m² 22 100
  • 602 764 767 Nr Telefonu
  • sprzedaż Transakcja
  • przemysłowa Rodzaj
Featured
Mieszkanie 3-pokojowe 71m2 ul. Starowiślna1 130 000zł